Аукціон — Лот № 820

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Скрипка від всесвітньо відомого музиканта Демієна Ескобара

Скрипка від всесвітньо відомого музиканта Демієна Ескобара

Демієна Ескобара називають американським богом скрипки. Володар двох престижних нагород Emmy Awards, всесвітньо відомий музикант славиться своїм унікальним стилем, який поєднує поп, соул і джаз з класичною скрипкою. У це складно повірити, але Ескобар, вперше взявши до рук скрипку у восьмирічному віці, а через два роки Ескобар став наймолодшим студентом, якого прийняли до найпрестижнішої школи мистецтв - Juilliard School!

Найвідданішим шанувальником музиканта є екс-президент США Барак Обама. На його інавгурації Демієн Ескобар виступав разом з Бейонсе, Джоном Бон Джові і Шакірою.

Невід'ємною складовою творчої діяльності Ескобара є благодійність. У 2014 році він випустив автобіографічну дитячу книгу "The Sound of Strings". Також він заснував фонд "Violins Against Violence" ( "Скрипки проти насильства"), відкривши власну лінію виробництва скрипок. Музикант прагне зробити цей інструмент більш привабливим, зокрема для дітей. Одну з таких скрипок він передав на аукціон "Інтер - дітям".

Добро робити легко! Приєднуйтесь!

Поточна ціна: 10500 грн.
Початкова ціна: 10000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634