Аукціон — Лот № 822

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Футболка з автографом екс-соліста гурту «Deep Purple» Гленна Х'юза

Футболка з автографом екс-соліста гурту «Deep Purple» Гленна Х'юза

Він - справжня легенда музики, відомий гітарист і соліст, член залу слави рок-н-ролу. Виконавець з неповторним стилем, який поєднує найкращі елементи хард-року, соулу, фанку та приголомшливого голосу. Гленн Х'юз, колишній басист і вокаліст легендарної групи Deep Purple, приєднався до благодійного аукціону «Інтер-дітям».

Сьогодні музикант відомий мільйонам шанувальникам як Voice of Rock і як фронтмен рок-групи Black Country Communion. У рамках світового турне Glenn Hughes Performs Classic Deep Purple Live зірка рок-н-ролу виступив з єдиним в Україні концертом. Ексклюзивно для «Інтер-дітям» Гленн Хьюз передав на аукціон футболку зі своїм автографом! Лот від легенди рок-н-ролу можна придбати прямо зараз!

Поточна ціна: 10000 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.
Зроблена максимальна ставка!

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634