Аукціон — Лот № 825

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
«Теплий подарунок» від Ані Лорак з автографом

«Теплий подарунок» від Ані Лорак з автографом

Ані Лорак - одна з найсильніших вокалісток сучасності. Її унікальний голос в 4,5 октави вже підкорив мільйони слухачів в усому світі. Її життєве кредо - служити людям піснею. Працьовитість і завзятість з самого дитинства допомогли артистці завоювати статус діви нашого шоу-бізнесу.

У 2018 році Ані Лорак представила грандіозне шоу «DIVA», яке ознаменувало початок нового етапу у музичній кар'єрі співачки. Шоу справило небувалий фурор. Незважаючи на велику зайнятість, артистка знайшла час знову приєднатися до благодійного аукціону і допомогти дітям. А ще - подбати про своїх шанувальників. Ані Лорак передала на онлайн-аукціон у якості лоту теплі подарунки, які допоможуть зігрітися вам у холодну погоду - це шапка з шарфом, а також термокружка з написом «DIVA» і фото з автографом співачки.

Поточна ціна: 1000 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634