Аукціон — Лот № 826

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
«Теплі подарунки» від Ані Лорак

«Теплі подарунки» від Ані Лорак

Ані Лорак - одна з найсильніших вокалісток сучасності. Її унікальний голос у 4,5 октави вже підкорив мільйони слухачів у всьому світі. Її життєве кредо - служити людям піснею. Працьовитість і завзятість з самого дитинства допомогли артистці завоювати статус справжньої зірки нашого шоу-бізнесу.

У 2018 році Ані Лорак представила грандіозне шоу «DIVA», яке ознаменувало початок нового етапу у музичній кар'єрі співачки. Шоу справило небувалий фурор. Незважаючи на велику зайнятість, артистка знайшла час знову приєднатися до благодійного аукціону і допомогти дітям. А ще - подбати про своїх шанувальників. Ані Лорак передала на онлайн-аукціон у якості лоту теплі подарунки, які допоможуть зігрітися вам у холодну погоду - шапку з шарфом «DIVA» у подарунковій упаковці. 

Поточна ціна: 3000 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634