Аукціон — Лот № 826

Аукціон завершено
«Теплі подарунки» від Ані Лорак

«Теплі подарунки» від Ані Лорак

Ані Лорак - одна з найсильніших вокалісток сучасності. Її унікальний голос у 4,5 октави вже підкорив мільйони слухачів у всьому світі. Її життєве кредо - служити людям піснею. Працьовитість і завзятість з самого дитинства допомогли артистці завоювати статус справжньої зірки нашого шоу-бізнесу.

У 2018 році Ані Лорак представила грандіозне шоу «DIVA», яке ознаменувало початок нового етапу у музичній кар'єрі співачки. Шоу справило небувалий фурор. Незважаючи на велику зайнятість, артистка знайшла час знову приєднатися до благодійного аукціону і допомогти дітям. А ще - подбати про своїх шанувальників. Ані Лорак передала на онлайн-аукціон у якості лоту теплі подарунки, які допоможуть зігрітися вам у холодну погоду - шапку з шарфом «DIVA» у подарунковій упаковці. 

Поточна ціна: 3000 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634