Аукціон — Лот № 850

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Картина «Вечір на морі» за І. Айвазовським від Людмили Храмової

Картина «Вечір на морі» за І. Айвазовським від Людмили Храмової

Лист, який надіслала до редакції «Стосується кожного» 80-річна Людмила Храмова, зворушив усіх співробітників. Людмила Федорівна хворіє і майже не виходить з дому. Пересувається за допомогою палички. Щоб якось відволіктися, вона почала вишивати картини. Незважаючи на стан свого здоров'я, Людмила Федорівна вишила вже більше 130 полотен. Одного разу побачивши на телеканалі «Інтер», що є можливість допомогти дітям, вона, не замислюючись, написала лист з проханням виставити свої роботи на благодійний аукціон «Інтер-дітям».

«Переконливо прошу: зробіть один виняток для мене - заберіть картини і виставте їх на аукціон. Боюся, що не встигну внести, хоч і невелику, допомогу хворим дітям», - написала великодушна жінка.

Ви також можете зробити добру справу! Купивши картину Людмили Храмової, ви допоможете хворим дітям. 

До вашої уваги - картина «Вечір на морі» за І. Айвазовським. 

Розмір картини - 41 x 26,5 см.

Поточна ціна: 3000 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю сучасного апарату УЗД, що допоможе врятувати дитячі життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634