Аукціон — Лот № 866

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Подарункове видання вінілу "Не торопясь" гурту "Воскресение" з автографом Олексія Романова

Подарункове видання вінілу "Не торопясь" гурту "Воскресение" з автографом Олексія Романова

Легендарна рок-група "Воскресенье" приєдналася до нашого благодійного аукціону!

Ви можете стати володарем унікального подарункового видання вінілу "Не торопясь" від групи "Воскресенье" з автографом неззмінного лідера колективу - Олексія Романова! В ексклюзивному альбомі - відразу три вінілових диска із записом концерту 2003 року.

Приєднуйтесь! Встигніть придбати подарункове видання легенд рок-музики прямо зараз! Разом ми допомагаємо дітям з усієї України бути здоровими!

Поточна ціна: 5000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю сучасного апарату УЗД, що допоможе врятувати дитячі життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634