Аукціон — Лот № 867

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Ексклюзивна книга-альбом від групи "Чайф" з автографом Володимира Шахріна

Ексклюзивна книга-альбом від групи "Чайф" з автографом Володимира Шахріна

Ексклюзивна книга-альбом від групи "Чайф" з автографом Володимира Шахріна
Ексклюзивна книга-альбом від групи "Чайф" з автографом Володимира Шахріна

Група "Чайф" - справжня легенда російського року. Вони збирають багатотисячні стадіони. Їхні альбоми розходяться блискавично. Пісні групи не припиняють звучати на всіх радіостанціях. Від шкільного ансамблю з саморобними гітарами вони дісталися до вершини музичного Олімпу.

Спеціально для нашого благодійного аукціону група "Чайф" передала унікальний лот - ексклюзивну книгу-альбом "С роком 40 лет" з красивим художнім оформленням і історіями про легендарні колективи Свердловського рок-клубу. Книга випущена малим, колекційним накладом у кількості всього 500 екземплярів! Вона є на полицях у всіх "героїв" цієї книжки. І може бути у вас! Встигніть стати щасливим володарем рідкісного видання з іменним автографом автора і лідера групи "Чайф". Володимир Шахрін підпише книгу особисто для вас!

Поточна ціна: 6000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю сучасного апарату УЗД, що допоможе врятувати дитячі життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634