Аукціон — Лот № 906

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Курс навчання у школі сироробства Ірини Дем'янюш

Курс навчання у школі сироробства Ірини Дем'янюш

Власник фермерського господарства і керівник однієї з провідних шкіл сироваріння України Ірина Дем'янюк знову передала на благодійний аукціон свій унікальний лот! Це сертифікат номіналом 5000 гривень, який дає право його власнику пройти курс навчання у школі сироваріння. Сьогодні органічні продукти виробництва Ірини Дем'янюк (молоко, сири, йогурти) можна знайти в найбільших супермаркетах Києва. За словами Ірини, сироваріння - це не просто корисне для всіх господинь вміння, а й захоплююче дійство, мистецтво, яке не залишить вас байдужими. А ще - це ваш внесок у свій особистий розвиток і у спільну добру справу. Всі зібрані від продажу лотів кошти підуть на придбання життєво важливого медобладнання, здатного рятувати дитячі життя.

Поточна ціна: 5000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю сучасного апарату УЗД, що допоможе врятувати дитячі життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634