Аукціон — Лот № 908

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Картина «Сосновий бір» за І.Шишкіним від Людмили Храмовій

Картина «Сосновий бір» за І.Шишкіним від Людмили Храмовій

«Переконливо прошу: зробіть один виняток для мене - виставте картини на аукціон. Боюся, що не встигну внести, хоч і невелику, допомогу хворим дітям». З такими словами у листі до редакції «Стосується кожного» звернулася 80-річна Людмила Храмова.

Людмила Федорівна хворіє і майже не виходить з дому. Пересувається за допомогою палички. Щоб якось відволіктися, вона вишиває неймовірні картини. Одного разу побачивши на телеканалі «Інтер», що є можливість допомогти дітям, вона, не замислюючись, написала листа з проханням виставити свої роботи на благодійний аукціон «Інтер-дітям».

Ви також можете зробити добру справу! Купивши картину Людмили Храмової, ви допоможете хворим дітям.

До вашої уваги - картина «Сосновий бір» по І. Шишкіну.

Розмір полотна - 64 x 42,5 см.

Поточна ціна: 10000 грн.
Початкова ціна: 10000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю сучасного апарату УЗД, що допоможе врятувати дитячі життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634