Аукціон — Лот № 915

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Боксерські рукавички з автографом Василя Ломаченка

Боксерські рукавички з автографом Василя Ломаченка

«Я звик бути кращим з кращих і прагну до цього протягом всієї своєї кар'єри. Якщо ти займаєшся улюбленою справою, ти повинен бути номером один. І найголовніша мотивація для мене - залишити слід в історії всесвітнього боксу. Тому щодня я важко працюю над тим, щоб бути чемпіоном».

Найавторитетніший у світі боксу американський журнал «The Ring» назвав Василя Ломаченка кращим боксером світу незалежно від вагової категорії. Вперше в історії рейтинг P4P очолив український боксер. Чемпіон світу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко перевершив Володимира Кличка, який у 2015 році був другим.

8 грудня Нью-Йорку на арені Madison Square Garden відбувся бій між чемпіонами-легковаговиками: володарем титулу WBО пуерторіканцем Хосе Педрасою і володарем титулів WBA Super і журналу «The Ring» Василем Ломаченком, на якому українець став чемпіоном світу WBA і WBO у легкій вазі!

Ви можете стати володарем боксерських рукавичок з автографом кращого боксера світу - Василя Ломаченка.

Поточна ціна: 6000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634