Аукціон — Лот № 916

Аукціон завершено
КАРТИНА «В ОСІННЬОМУ ПАРКУ» ВІД КОЛЕКЦІОНЕРА І МЕЦЕНАТА ОЛЕКСАНДРА БРЕЯ

КАРТИНА «В ОСІННЬОМУ ПАРКУ» ВІД КОЛЕКЦІОНЕРА І МЕЦЕНАТА ОЛЕКСАНДРА БРЕЯ

Картина «В осінньому парку» притягує особливу увагу з першого погляду. Адже на ній зображений найкращий період найкрасивішої пори року: коли грає розмаїття кольорів, сонце зігріває нас останніми теплими променями, і так приємно неспішно прогулятися парком на килимі з опалого листя...

Ця картина в розкішній рамі стане справжньою окрасою будь-якого інтер'єру і даруватиме відчуття прекрасного при кожному погляді на неї.

Художник: М. Ковальчук

Картон, олія

Розмір: 35 Х 46

Поточна ціна: 2000 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634