Аукціон — Лот № 919

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Картина «Фортеця в Кам’янець-Подільському» від колекціонера і мецената Олександра Брея

Картина «Фортеця в Кам’янець-Подільському» від колекціонера і мецената Олександра Брея

Чи знаєте Ви, що Кам’янець-Подільська фортеця належить до числа одного з семи чудес України і занесена до Списку пам’яток світової культури спадщини ЮНЕСКО? Понад шість століть нею захоплювалися сучасники, а підкорити її вдалося лише стотисячній турецькій армії.

Існує повір'я, що фортеця «побудована рукою Бога», адже сама природа подарувала їй дивовижну здатність залишатися неприступною для ворогів і надійним притулком для друзів.

Сьогодні у Вас є шанс стати власником прекрасної картини із зображенням «квітки на камені», як іноді називають Кам'янець-Подільську фортецю, і відчути причетність до багатовікової історії цієї величної будови.

Художник: М. Ляшенко, 1981

Полотно, олія

Розмір: 35 Х 50

Поточна ціна: 2000 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634