Аукціон — Лот № 934

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Ексклюзивна екскурсія на виставку «Космос ВАШ»

Ексклюзивна екскурсія на виставку «Космос ВАШ»

Скористайтеся унікальним шансом відчути енергію космосу! Купуючи цей лот, ваша сім’я* відчує себе командою справжніх космонавтів.

Екскурсовод проведе індивідуальну екскурсію: розповість цікаві факти про космос, запропонує спробувати космічні тренажери і особисто випробувати підвищену гравітацію. Крім цього, ви створите свій міні-всесвіт і виконаєте мертву петлю, відвідаєте космічну лабораторію і побуваєте всередині Міжнародної космічної станції, опинитеся в невагомості і прогуляєтеся по Юпітеру, спробуєте керувати місяцеходом і відправите свій голос на Марс.

Цей лот подарує дійсно незабутні враження для всієї вашої сім’ї, а головне - ніяких черг! Виставка працюватиме тільки для вас!**

 

* Даний лот означає відвідування виставки для сім’ї з 2 дорослих + 3 дітей.

** Індивідуальна екскурсія може бути проведена в будь-який день тижня тільки в період з 9.00 до 10.00 (до відкриття виставки).

*** Реалізація лота можлива до 2 листопада 2019 року включно.

Поточна ціна: 2300 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю сучасного апарату УЗД, що допоможе врятувати дитячі життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634