Аукціон — Лот № 952

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Майстер-клас з етикету від Олі Фреймут

Майстер-клас з етикету від Олі Фреймут

Відома телеведуча Оля Фреймут багато знає про етикет - і з професійної необхідності, і завдяки особистій зацікавленості даним питанням. Оля із задоволенням поділиться досвідом і знаннями з усіма бажаючими. Ви дізнаєтеся, чи дозволено леді розмовляти по телефону в громадському місці, як виглядати на мільйон при відсутності грошей, як встигнути, коли запізнюєшся, і багато-багато іншої інформації, яка не тільки допоможе, але і підбадьорить сучасну жінку.

На згадку про зустріч з телеведучою у щасливої ​​володарки даного лота залишиться спільне фото і іронічна книга «Етикет», випущена Школою пані Фреймут і видавництвом Snowdrop. Звичайно, з автографом автора.

На нашому сайті представлені ще два лоти від Ольги Фреймут: комплект навчаючих дитячих книг і комплект книг для мами і доньки.

*Один викуплений лот надає його власникові право запросити з собою одного гостя.

*Реалізація лоту відбудеться, коли набереться міні-група з 6-10 чоловік.

*Під час майстер-класу може відбуватися фото- і відео-зйомка.

*Майстер-клас може бути проведений тільки в Києві, дата і місце узгоджуються додатково.

Поточна ціна: 8600 грн.
Початкова ціна: 7000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю сучасного апарату УЗД, що допоможе врятувати дитячі життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634