Аукціон — Лот № 1006

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Раритетний журнал, диск і плакат з автографами від гурту «Брати Карамазови»

Раритетний журнал, диск і плакат з автографами від гурту «Брати Карамазови»

Особливий лот для найвідданіших шанувальників гурту «Брати Карамазови»! Випуск журналу «Новий рок-н-рол» за 1996 рік з гуртом «Брати Карамазови» на обкладинці; диск групи «У світі тварин. Частина 1. Бельмондо»; настінний календар. І на обкладинці журналу, і на диску, і на календарі всі учасники гурту залишили свої автографи.

Якщо Ви або хтось з Ваших близьких любите хорошу музику і є шанувальником творчості «Братів Карамазових», цей лот стане незабутнім подарунком. А ще одним подарунком стане Ваша допомога в придбанні життєво важливого обладнання для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова - адже саме туди ми спрямовуємо всі кошти, виручені на аукціоні. Давайте творити добро разом!

Поточна ціна: 1400 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634