Аукціон — Лот № 1010

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Тенісний матч з учасниками гурту AVIATOR

Тенісний матч з учасниками гурту AVIATOR

Суперлот для спортивних, активних і азартних! Хочете зіграти тенісний матч з Дмитром Тодорюком і Андрієм Сторожем? Майте на увазі - хлопці обожнюють цей вид спорту і часто відвідують корт. Сьогодні вони кидають виклик учасникам нашого аукціону. Вас чекає незабутній матч*. Володар лота також має можливість запросити з собою друга, в такому випадку зможете зіграти парну гру. Хто буде чиїм суперником - вирішите на місці. Приємне знайомство, гарний настрій і викид адреналіну гарантовані.

Пам'ятайте: завдяки Вашій участі, ми стали ближче до здійснення головної мети нашого аукціону. Творити добро - легко!

 

*Матч відбудеться на одному з тенісних кортів Києва.

Поточна ціна: 2000 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634