Аукціон — Лот № 1040

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Маска з мюзиклу «Привид опери» від Володимира Гришка

Маска з мюзиклу «Привид опери» від Володимира Гришка

Ім'я Володимира Гришка відомо далеко за межами України. Більше 10 років він виконував соло в Метрополітен-опері в Нью-Йорку і в Маріїнському театрі. Він співав у дуетах з Монсеррат Кабальє, Демісом Руссосом і Ріккі е Повері. Зовсім нещодавно співак повернувся з концертного туру Китаєм і Європою.

Маску, виставлену на наш аукціон, шили спеціально для Володимира: саме в ній він співав у мюзиклі "Привид опери". Сам співак пообіцяв: маска неодмінно принесе щастя своєму новому власнику.

Давайте разом допоможемо дітям! Адже творити добро - легко!

Поточна ціна: 5000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634