Аукціон — Лот № 1044

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Присутність на зйомках нового кліпу Ірини Федишин

Присутність на зйомках нового кліпу Ірини Федишин

Світло, грим, костюм, хореографія, локації, акторська гра, режисерська постановка, операторська майстерність: щоб новий кліп став справжнім хітом на ТБ або в інтернеті, важлива кожна дрібниця!

Побачити на власні очі, як працюють справжні професіонали шоу-бізнесу, як музична композиція отримує своє друге народження на екрані, запрошує відома українська співачка Ірина Федишин. Творча атмосфера, фото на згадку і смачна кава вам гарантовані! Ексклюзивно у рамках аукціону «Інтер-дітям» співачка особисто проведе екскурсію за лаштунками знімального процесу для покупця цього лота.

Увага! Мотор! Дату зйомок наступного кліпу буде повідомлено додатково. Кошти від продажу лота будуть спрямовані на придбання нового апарату для гемодіалізу у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ".

 

Поточна ціна: 3800 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634