Аукціон — Лот № 1045

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Присутність в студії під час запису нової пісні Віталія Козловського

Присутність в студії під час запису нової пісні Віталія Козловського

Віталій Козловський - давній друг нашого аукціону. Сьогодні він пропонує новий лот: присутність в студії звукозапису, де буде створюватися новий хіт співака.

Мріяли побачити, як пишеться музика разом зі звукорежисером і професійними музикантами? Хочете бути в числі обраних, хто першим почує нову пісню Віталія Козловського? Тоді станьте власником даного лота прямо зараз, і Ваша мрія здійсниться!

А ще здійсниться мрія діток, які проходять лікування в реанімаційному відділі Інституту Амосова. Всі вони мріють бути здоровими, і Ви можете допомогти в цьому! Адже всі кошти, виручені на аукціоні, ми спрямовуємо на придбання надкомпактного апарату УЗД. Творити добро - легко!

Поточна ціна: 3200 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634