Аукціон — Лот № 1051

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Раритетна афіша з іменним автографом від Олексія Агоп’яна

Раритетна афіша з іменним автографом від Олексія Агоп’яна

«Село дурнів», «Круте піке»... Знайомі назви? Впевнені, кожен зараз згадав популярний журнал відеокоміксів «Каламбур». Він з'явився на екранах 1996 року і миттєво полюбився глядачам. І звичайно ж, Ви пам'ятаєте колоритних персонажів, створених одним з учасників шоу Олексієм Агоп’яном: другий пілот «Крутого піке», бармен, плюшевий ведмідь «Села дурнів», лейтенант «Великого капуту ...

Сьогодні Олексій Агоп’ян пропонує унікальний лот учасникам нашого аукціону: раритетну афішу «Каламбуру» з іменним автографом. Афіша завжди викликатиме у Вас посмішку і відчуття приємної ностальгії. А крім того, Ви зробите внесок у важливу справу допомоги дітям.

Поточна ціна: 1000 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634