Аукціон — Лот № 1065

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Футбольний матч в складі команди «Інтера»

Футбольний матч в складі команди «Інтера»

Неймовірна можливість для тих, хто любить не тільки вболівати на трибунах за улюблену команду, а й проявити себе на полі. Благодійний аукціон «Інтер - дітям» представляє унікальний лот: можливість зіграти міні-футбольний матч в складі команди каналу «Інтер»!

Ставши власником лота, ви отримаєте можливість вийти на поле в формі команди «Inter». Спекотний матч пліч-о-пліч з журналістами і ведучими «Інтера», професійне суддівство, ейфорія гри (і, віримо, перемоги, а як інакше?) - що може бути краще для справжнього любителя футболу ?!

Лот також може стати фантастичним подарунком для когось із близьких. Повірте, це буде незабутній досвід. Робіть ставку прямо зараз, зіграйте матч мрії і станьте частиною великої і важливої справи допомоги дітям! Нагадуємо: всі кошти, виручені на аукціоні, ми направляємо на придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова. Переконайтеся, що творити добро - легко!

Поточна ціна: 1000 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634