Аукціон — Лот № 1074

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Посадка дерев з Анастасією Даугуле

Посадка дерев з Анастасією Даугуле

Посадити дерево - обов'язок кожного українця. Телеканал «Інтер» ініціював акцію «Посади дерево», мета якої - відновити зелені насадження в Україні. Вони є єдиним природним способом очищення і охолодження повітря в містах. Саме з цієї причини в Берліні, Лондоні, Парижі в межах міста щорічно висаджуються дерева. Від того, скільки дерев ми посадимо і виростимо, залежить, чим будемо дихати ми і наші діти.

Учасники аукціону «Інтер-дітям» мають унікальну можливість прийняти участь в акції* і зробити повітря в столиці чистішим, посадивши дерево разом з телеведучою Анастасією Даугуле!

Ви можете не тільки прийняти участь в екологічній акції**, а й стати частиною великої і важливої справи допомоги дітям. Адже всі кошти, виручені на аукціоні, ми спрямовуємо на придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова. Приєднуйтесь до нас і переконайтесь, що творити добро - легко!

 

*Час і місце акції будуть узгоджені окремо.

**Покупець лота може привести з собою ще одну людину. Обов'язкова наявність захисних масок і рукавичок, а також дотримання інших вимог, спрямованих на обмеження поширення COVID-19.

Поточна ціна: 3000 грн.
Початкова ціна: 1500 грн.
Зроблена максимальна ставка!
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634