Аукціон — Лот № 1078

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Квитки на концерт групи «КІНО» і фото з кумирами

Квитки на концерт групи «КІНО» і фото з кумирами

«Перемен требуют ваши сердца»? Власники цього унікального лота не тільки отримають можливість відвідати концерт легендарної групи «КІНО», але і зможуть побувати за лаштунками і зробити фото з кумирами.

13 березня 2021 року в Києві відбудеться концерт знаменитого рок-колективу «КІНО». Це буде перший концерт за 30 років - з тих пір, як група розпалася.

Музиканти, які виступлять цієї весни в українській столиці, добре відомі кожному фанату групи: два оригінальних басиста «КІНО» - Олександр Титов і Ігор Тихомиров і незмінний гітарист - Юрій Каспарян. А співати буде ... сам Віктор Цой! В основі програми - голос лідера «КІНО», оцифрований з оригінальних записів. До слова, один з творців і продюсерів шоу - Олександр Цой, син Віктора.

Підготовка заходу зайняла кілька років. Раритетні фрагменти аудіо, невидані музичні нариси - все увійшло в програму. Це буде повноцінне мультимедійне шоу з максимальним ефектом присутності.

Не прогавте свій шанс!

Купуючи цей лот, ви отримуєте:

- 2 квитки в партер;

- супровід за лаштунки;

- можливість взяти автографи і зробити фото з виконавцями.

 

Увага!

· При запізненні на концерт або неможливості приїхати вартість не повертається.

· Транспортні витрати не входять у вартість даного лота.

· Якщо лот купується для дитини чи підлітка, він має бути в супроводі дорослого.

· Організатори залишають за собою право не проводити за лаштунки осіб в стані алкогольного / наркотичного сп'яніння, поведінка яких може бути сприйнята як неадекватна або дії яких можуть завдати шкоди артистам.

 

Дата: 13 березня 2021 року. Початок о 19:00

Місце: Київ, пл. Спортивна, 1, «Палац спорту»

Поточна ціна: 6000 грн.
Початкова ціна: 6000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634