Аукціон — Лот № 1079

Аукціон завершено
Картина «Човен» від Олени Клименко

Картина «Човен» від Олени Клименко

Авторська картина, написана олією, стане чудовою прикрасою вашого будинку або робочого інтер'єру. Картина автора - прекрасний подарунок до будь-якого свята, а її вигляд подарує відчуття умиротворення.

Київська художниця Олена Клименко передала цю картину для нашого аукціону з побажанням, щоб вона стала затишним акцентом в чиємусь будинку. Пам'ятайте головне: ставши власником цього лота, ви також допоможете рятувати дитячі життя. Адже всі кошти, виручені на аукціоні, ми спрямовуємо на купівлю нового апарату для гемодіалізу в Центр дитячої токсикології «ОХМАТДИТ». Творити добро - легко, переконайтеся в цьому самі!

 

Полотно, олія

Розмір 30 см X 40 см

Поточна ціна: 3000 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634