Аукціон — Лот № 1082

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Картина «Троянди» від Федора Романова

Картина «Троянди» від Федора Романова

Федір Романов - незвичайний художник. Свої унікальні полотна він створює ... без рук. Проблеми зі здоров'ям у Федора - з народження. Але він не звик скаржитися, а навпаки - навчився малювати, тримаючи пензля в зубах. В активі художника - вже понад сто картин. При цьому, як відзначають фахівці, його роботи виконані на високому художньому рівні.

У їхньому числі - картина «Троянди», яку Федір передав для нашого аукціону. Вона стане чудовим подарунком і прикрасою будь-якого інтер'єру. А ще - допоможе здійснити головну мету нашого аукціону: купівлю нового апарату для гемодіалізу в Центр дитячої токсикології «ОХМАТДИТ». Робіть свою ставку прямо зараз, ставайте власником прекрасної картини і переконайтеся, що творити добро - легко!

 

Полотно, олія

Розмір 78 см Х 63 см

Поточна ціна: 5000 грн.
Початкова ціна: 2500 грн.
Зроблена максимальна ставка!

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634