Аукціон — Лот № 1089

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Посадка деревьев со звездами спорта и шоу-бизнеса

Посадка деревьев со звездами спорта и шоу-бизнеса

Посадить дерево – обязанность каждого украинца. Телеканал «Интер» инициировал акцию «Посади дерево», цель которой – восстановить зеленые насаждения в Украине. Они являются единственным естественным способом очистки и охлаждения воздуха в городах. Именно по этой причине в Берлине, Лондоне, Париже в черте города ежегодно высаживаются деревья. От того, сколько деревьев мы посадим и вырастим, зависит, чем будем дышать мы и наши дети.

Участники аукциона «Интер-детям» имеют уникальную возможность принять участие в акции* и сделать воздух в столице чище, посадив дерево вместе с телеведущими телеканала «Интер», «НТН» и звездами спорта и шоу-бизнеса!

Вы можете не только принять участие в экологической акции**, но и стать частью большого и важного дела помощи детям. Ведь все средства, вырученные на аукционе, мы направляем на покупку сверхкомпактного аппарата УЗИ для детского реанимационного отделения Института Амосова. Присоединяйтесь к нам и убедитесь, что творить добро – легко!

 

Фотоотчет о посадке деревьев весной 2021 года доступен по этой ссылке

 

*Время и место акции будут согласованы отдельно.

**Покупатель лота может привести с собой ещё одного человека. Обязательно наличие защитных масок и перчаток, а также соблюдение других требований, направленных на ограничение распространения COVID-19.

Поточна ціна: 2000 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634