Аукціон — Лот № 1091

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Ознакомительная тренировка по гольфу вместе с Мисс Украина 2021

Ознакомительная тренировка по гольфу вместе с Мисс Украина 2021

Ознакомительная тренировка по гольфу вместе с Мисс Украина 2021 Александрой Яремчук пройдет в эколого-рекреационном гольф-центре недалеко от Киева. Обладатель лота сможет получить обучающую тренировку с опытным тренером, членом PGA Ukraine, ознакомиться с гольф-этикетом и сыграть в гольф месте с Александрой Яремчук. 

Новое увлечение Мисс Украина 2021 - игра в гольф. Своими успехами в этом аристократическом виде спорта Александра доказывает, что участницы национального конкурса не только красивые, но и социально-ответственные: они охотно пробуют себя в новых видах спорта, открыты к новым знаниям и увлечениям. 

Поточна ціна: 3500 грн.
Початкова ціна: 3500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634