Аукціон — Лот № 1092

Аукціон завершено
Возможность попасть за кулисы на концерте Алины Гросу

Возможность попасть за кулисы на концерте Алины Гросу

Возможность попасть за кулисы на концерте Алины Гросу
Возможность попасть за кулисы на концерте Алины Гросу

23 ноября состоится концерт Алины Гросу «Непобедимая» во дворце «Украина». Певица присоединилась к аукциону «Интер-детям» и в качестве лота передала возможность для двух человек попасть за кулисы и побывать на вечеринке после завершения выступления.

Алину Гросу называют главной «Розой» украинского шоу-бизнеса, а её «крестная мама» на сцене – Ирина Билык. Впервые Алина выступила в 4 года. Сейчас певице 26 лет, из которых 22 года – на сцене.

Допуск в зал дворца «Украина» возможен при наличии сертификата о вакцинации, или негативного результата тестирования на COVID-19 методом ПЦР, или негативного результата теста на определение антигена коронавируса SARS- COVID-19, проведенных не позже, чем 72 часа до начала мероприятия.

Поточна ціна: 2000 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634