Аукціон — Лот № 2000

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Шовкова сукня від бренду Ольги Сумської

Шовкова сукня від бренду Ольги Сумської

Шовкова сукня від бренду Ольги Сумської
Шовкова сукня від бренду Ольги Сумської

Вкотре Ольга Сумська передає унікальний лот для нашого аукціону. Цього разу – це казкова довга шовкова сукня* від власного бренду Ольги Сумської RIDNA. Фасон сукні – вишуканий, зі шлейфом, прикрасить будь-яку фігуру та личитиме модниці будь-якого віку. Уявіть, як неймовірно ви виглядатимете в цій сукні на урочистості чи фотосесії!

Сукня прикрашена авторським принтом на шовку, на ньому зображені квіти, створені визначною українською художницею Катериною Білокур.

І – увага! В сукню вшитий оберіг – молитва Янголу-охоронцю, яка завжди вас оберігатиме. Цей оберіг - на вдале заміжжя, на щастя і гарну жіночу долю.

Ольга Сумська пропонує всім охочим приєднатися до благодійної ініціативи каналу «Інтер» та допомогти зібрати необхідну суму для придбання медичного обладнання, яке допоможе рятувати дитячі життя.

 

*Розмір сукні - L, на зріст 175-180

Поточна ціна: 7200 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634