Аукціон — Лот № 2005

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
«Лісапетний батальйон» заспіває на вашому святі

«Лісапетний батальйон» заспіває на вашому святі

Фантастичний лот від найоригінальнішого, найколоритнішого та найтемпераментнішого колективу країни! Всенародно улюблений «Лісапетний батальйон» заспіває на вашому святі! «Батальйон» завжди створює особливу святкову атмосферу, підкорює глядача простотою та душевністю, щирістю та безпосередністю.

2013 року їхня пісня «Лісапет» підірвала Інтернет. Далі була перемога на конкурсі «Україна має талант», а сьогодні вони – бажані гості на всіх національних телеканалах та радіостанціях.

Тільки уявіть, як легко ваше свято, чи то День народження, весілля чи річниця зустрічі випускників – перетвориться на незабутній феєрверк емоцій, який ви та ваші гості згадуватимете не один рік! А як ви всі разом танцюватимете під хіти «Лісапет», «Везу з поля буряки», «Їдемо на ярмарку», «Кум зараза» та інші?

Власником лоту може стати тільки один учасник нашого аукціону, тож не втрачайте жодної хвилини і швидше робіть свою ставку! Ви не лише подаруєте собі незабутні емоції, а й станете частиною шляхетної справи допомоги дітям. Давайте рятувати дитячі життя разом!

Поточна ціна: 25000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Зроблена максимальна ставка!

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634