Аукціон — Лот № 574

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Книга "Готуємо разом. Кращі страви країни" з автографами ведучих. Том другий

Книга "Готуємо разом. Кращі страви країни" з автографами ведучих. Том другий

Нещодавна вийшла друга книга, яку ведучі і творча команда програми "Готуємо разом" написали разом з телеглядачами – в книзі, як і раніше багато рецептів, надісланих глядачами.

Крім того, в книзі "Готуємо разом. Кращі страви країни" з'явилися нові розділи – "Дитяче меню" і "Дієта Дромова". Постійні глядачі кулінарного шоу знають, що одного разу шеф-кухар Андрій Дромов уклав парі з ведучим Андрієм Доманським – прямо в ефірі пообіцявши скинути до кінця року 30 кілограмів. Дромов помітно пострункішав – і на конторольном зважуванні ваги однозначно підтвердили його перемогу.

Що ж, довелося Андрію Доманському перепливати зимовий Дніпро... А Андрій Дромов, в свою чергу, уникнув карколомного стрибка з вишки. Такими жорсткими були умови парі.

Про те, як схуднути без шкоди для здоров'я, усіма секретами і рецептами, шеф-кухар і поділився у новій книзі!

Це чудовий подарунок до новорічних свят, 8 березня, Великодня, Дня народження. Готуйте з нами!

Поточна ціна: 500 грн.
Початкова ціна: 500 грн.
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634