Аукціон — Лот № 691

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Вінтажні платівки Modern Talking з автографом Томаса Андерса

Вінтажні платівки Modern Talking з автографом Томаса Андерса

У 80-ті не було дівчини, серце якої б не починало битися прискорено при перших акордах Cheri, Cheri Lady (Дорога, кохана леді) або You're My Heart, You're My Soul (Ти моє серце, ти моя душа). Ці мелодії групи Modern Talking звучали на всіх дискотеках та з усіх динаміків. Томас Андерс, виконавець хітів, зізнавався, що від прихильниць не було відбою ні вдень, ні вночі. Але і зараз пристрасті вирують не жартівливі.

На київському концерті 55-річного музиканта був аншлаг. Молоді дівчата, їх мами і навіть бабусі підспівували співаку, танцювали між рядами, дарували кумиру букет за букетом і не соромилися голосно, на весь зал зізнаватися в коханні. Томас Андерс був дуже зворушений настільки теплим прийомом. Після концерту він не тільки дав інтерв'ю журналістам "Ранку з Інтером", але і підписав фотографії та альбоми - для нашого благодійного онлайн-аукціону "Інтер-дітям".

- Дорогі мої, я щасливий приєднатися до благодійного онлайн-аукціону, який проводить телеканал «Інтер», - зізнався музикант. - Я підписав кілька фотографій і пластинок і схрестив пальці, щоб вони потрапили в колекцію до кого-небудь з вас.

Отже, шанувальниці - до вашої уваги пропонується на вибір одна з трьох платівок з автографом Томаса Андерса:

1) "Поговоримо про любов". Це другий студійний альбому Modern Talking, що вийшов в 1985 році. Він включає 10 пісень, в тому числі Cheri, Cheri Lady!

2) Ready for Romance. Третій студійний альбому Modern Talking, що вийшов в 1986 році. Він включає 9 пісень, в тому числі Brother Louie.

3) Pures Leben. Це перший німецькомовний альбому безпосередньо Томаса Андерса! Вийшов в 2017 році.

Крім того, на нашому аукціоні є ще унікальний лот від музиканта - його фотографія з автографом.

А тим, хто не потрапив на концерти Томаса Андерса в цей раз, не варто засмучуватися - він обіцяв повернутися! А поки - дивіться вашого кумира в сюжеті "Ранку з Інтером".

Поточна ціна: 3200 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634