Аукціон — Лот № 724

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Ексклюзивна сувенірна тарілка з лондонського Королівського театру і перша афіша легендарного спектаклю "Men in Motion" з автографом Івана Путрова

Ексклюзивна сувенірна тарілка з лондонського Королівського театру і перша афіша легендарного спектаклю "Men in Motion" з автографом Івана Путрова

Його танцям аплодували світові знаменитості та навіть сама Її Величність - Королева Великобританії Єлизавета!

Він - прем’єр лондонського Королівського балету і заслужений артист України!

Невдовзі Іван Путров разом з іншими зірками світового балету презентуватиме у Києві в Національній опері України постановку «Men in Motion» («Чоловік у русі»)!

Під час свого чергового візиту до Києва світова зірка долучилась до благодійного проекту «Інтер – Дітям».

Танцівник особисто представив у студії "Ранку з Інтером" свій лот - ексклюзивну сувенірну тарілку з лондонського Королівського театру і першу афіша легендарного спектаклю "Men in Motion" зі свої автографом!

Всі виручені від продажу лоту кошти підуть на придбання нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ".

Поточна ціна: 2200 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634