Аукціон — Лот № 729

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Ревізія ваших шаф посуду разом з дизайнером-декоратором інтер'єрів Світланою Сабрі

Ревізія ваших шаф посуду разом з дизайнером-декоратором інтер'єрів Світланою Сабрі

Відомий дизайнер-декоратор інтер'єрів і керуючий партнер мережі магазинів Family Decor Світлана Сабрі проведе ревізію вашого столового текстилю та шафи посуду. Розповість, що з чим поєднується, як органічно вписати в сервіровку улюблену тарілку бабусі і ультра-модні келихи, отримані в подарунок від друзів. Від чого позбутися без жалю, а що слід докупити. Які варіанти сервіровки і декорування столу створять особливий настрій в будинку і поліпшать настрій, перетворивши звичайну вечерю в свято.


- Реалізація даного лота можлива тільки в Києві і Одесі;

- Реалізацію лота може супроводжувати фото- і відеозйомка.


Власники цього унікального лота дізнаються багато нового, отримають професійні поради і оформлять стіл під чуйним керівництвом майстра. А пізніше - порадують і здивують сім'ю, друзів і знайомих новими вміннями.

Разом ми можемо рятувати дитячі життя! 

Поточна ціна: 5000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634