Аукціон — Лот № 732

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
ТРЕТІЙ ТОМ КНИГИ-ФОТОАЛЬБОМУ "ЛЮДИ ПЕРЕМОГИ. НАШ ПОЛК"

ТРЕТІЙ ТОМ КНИГИ-ФОТОАЛЬБОМУ "ЛЮДИ ПЕРЕМОГИ. НАШ ПОЛК"

Серія книг «Люди Перемоги», присвячена ветеранам Великої Вітчизняної війни, - результат багаторічної роботи творчої команди «ІНТЕРА».

24 квітня 2018 року телеканал "Інтер" презентував третю книгу про ветеранів Великої Вітчизняної - "Люди Перемоги. Наш полк". У третьому виданні зібрані історії ветеранів з усіх куточків України - від Закарпаття до Луганська. Їм від 89 до 104 років.

На сторінках цієї унікальної книги-фотоальбому вони - живі свідки самої кровопролитної війни в історії людства - розповідають правдиву історію нашого народу і нашої країни. Правду, яку неможливо спотворити. Яку ми повинні зберегти і передати майбутнім поколінням.

Поточна ціна: 400 грн.
Початкова ціна: 400 грн.
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634