Аукціон — Лот № 745

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Присутність на зйомках кулінарного шоу "Готуємо разом"

Присутність на зйомках кулінарного шоу "Готуємо разом"

"Телевізійна кухня" програми "Готуємо разом" - це Вам не просто декорації, камери, прожектори ... Це ще й гострі ножі, гарячі духовки і повний холодильник різної смакоти. Передача знімається без глядачів, а ось шанувальників у неї - хоч відбавляй. У вас є чудова можливість стати єдиним, особливим глядачем!

Ведучі Андрій Дромов і Андрій Доманський запрошують покупця цього лота у гості, побачити на власні очі як знімається найсмачніша програма телеканалу "Інтер". Адже все найцікавіше завжди залишається за кадром.

Як завжди буде смачно і весело у компанії двох чарівних одеситів. Приєднуйтесь!

Поточна ціна: 3000 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634