Аукціон — Лот № 768

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Поїздка в "ринг-таксі" з автогонщиком-чемпіоном Ігорем Скузом

Поїздка в "ринг-таксі" з автогонщиком-чемпіоном Ігорем Скузом

Ready! Steady! Go! Цей лот для найсміліших - для тих, хто любить швидкість і екстрим!

Багаторазовий чемпіон України з кільцевих гонок, переможець етапів чемпіонату Європи, багаторазовий призер міжнародних змагань Ігор Скуз в якості лоту пропонує поїздку у "ринг-таксі" - на своєму спортивному авто.

Це унікальна можливість проїхати в спортивній машині разом із зоряним водієм по спортивній трасі Чемпіонату України з шосейно-кільцевих перегонів.

А кому пощастило покататися з Ігорем Скуз в минулий раз, дивіться в сюжеті програми "Ранок з Інтером".

Поточна ціна: 5000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634