Аукціон — Лот № 804

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Як навчитися виступати перед публікою і працювати на камеру - майстер-клас від ведучої Анастасії Даугулє

Як навчитися виступати перед публікою і працювати на камеру - майстер-клас від ведучої Анастасії Даугулє

Страх виступу перед публікою - найгірше, що може трапитися з оратором. Тремтячий голос, заплутані думки і спітнілі долоні. У це складно повірити, але свого часу такі почуття пережила справжній професіонал - ведуча телеканалу «Інтер» Анастасія Даугулє. Одного разу на концерті під відкритим небом, визирнувши з-за лаштунків, вона завмерла: перед нею коливалося 40-тисячне «людське» море!

Але, зібравшись з духом, ведуча вийшла на сцену і зробила свою роботу. З того часу Анастасія Даугулє бездоганно веде великі святкові концерти на телеканалі «Інтер». Її впевненості і професіоналізму можна тільки повчитися. Що і пропонує зробити Анастасія.

Якщо ви боїтеся виступати на публіці і невпевнено відчуваєте себе в об'єктиві камери, цей майстер-клас стане для вас безцінним досвідом. Кому як не ведучій прямого ефіру «Ранку з Інтером» знати, як триматися перед камерою, коли на тебе дивиться вся країна.

Даний лот також передбачає проведення майстер-класу для міні-групи (3-4 людини).

Унікальний шанс отримати корисні поради від Анастасії Даугулє можна тільки на нашому благодійному аукціоні. Приєднуйтесь! 

Поточна ціна: 2500 грн.
Початкова ціна: 1500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634