Аукціон — Лот № 810

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Відео-привітання від ведучого Андрія Данилевича у студії «Стосується кожного»

Відео-привітання від ведучого Андрія Данилевича у студії «Стосується кожного»

Ведучий соціального ток-шоу «Стосується кожного» ніколи не залишається байдужим до чужої біди і завжди допомагає знайти вихід із складних життєвих обставин. Цього разу Андрій Данилевич вирішив зробити своїм глядачам незвичайний подарунок - персональне відео-привітання!

У рамках благодійного аукціону «Інтер-дітям» ведучий готовий привітати вас з днем ​​народження у студії найрейтинговішого соціального ток-шоу країни. Відеоролик з особистим зверненням і побажаннями передадуть вам будь-яким зручним способом.

Хочете, аби це свято стало незабутнім? Приєднуйтесь до благодійного аукціону «Інтер-дітям». Зробіть сюрприз своїм близьким і допоможіть дітям. 

Поточна ціна: 2000 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634