Аукціон — Лот № 812

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Дизайнерський плащ Таїсії Повалій

Дизайнерський плащ Таїсії Повалій

На професійній сцені народна артистка України Таїсія Повалій вже більше 20 років. За цей час вона випустила 15 альбомів, в які увійшло понад 150 композицій різних стилів і жанрів, зняла більше 30 відеокліпів, взяла участь не в одній сотні концертів і передач.

Легенда українського шоу-бізнесу приєдналася до благодійного аукціону «Інтер-дітям». Артистка передала в якості лоту свій лайковий плащ із натуральної шкіри: з вишитим камінням Swarovski написом - «Таїсія». Цей плащ від Vorozhbyt&Zemskova був виготовлений спеціально на замовлення співачки. З відомими дизайнерами Таїсія Повалій працює більше 15 років.

Свій плащ артистка передала на аукціон, щоб допомогти дітям. 

Поточна ціна: 10100 грн.
Початкова ціна: 10000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634