Аукціон — Лот № 831

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Коробка "OK Box" із сюрпризами від гурту "Open Kids"

Коробка "OK Box" із сюрпризами від гурту "Open Kids"

У них ціла армія шанувальників, а кліпи у соцмережах набирають десятки мільйонів переглядів. Секрет їхнього успіху - відмінна команда і старанна робота. Вони збирають на своїх концертах повні зали: не тільки в Україні, а й за кордоном! Вони надихають своїм прикладом сотні тисяч дітей в усьому світі і допомагають молодому поколінню вірити, що мрії збуваються.

Напередодні свого нового Magic Show гурт "Open Kids" передав на благодійний аукціон новий лот - "OK Box" - унікальну коробочку від "Open Kids" для справжніх шанувальників. Футболка, фірмова шапка, ручка, блокнот, плакат і браслет - все це в одному боксі! Станьте володарем особливих подарунків від талановитих юних зірок прямо зараз.

 

Поточна ціна: 900 грн.
Початкова ціна: 600 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634