Аукціон — Лот № 840

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Футболка #BEREGA з лімітованої колекції Макса Барських

Футболка #BEREGA з лімітованої колекції Макса Барських

Макс Барських презентував лімітовану колекцію одягу, присвячену новому альбому «СІМ». Ідейним натхненником капсульної колекції виступив бренд LITKOVSKAYA. Домінуюча колірна гамма лінії #BEREGA - біла і червона. Колекція повністю зосереджена на 80-х, не копіюючи їх, а розчиняючи у сучасному світі стилю.

Під час нового феєричного шоу «Сім», яке пройшло у Києві (з піротехнічними спец-ефектами, феєрверками, стіною з іскор), мерч блискавично розкупили шанувальники. Деякі предмети з лімітованої колекції купити майже неможливо - вони потраплять до рук лише обраним. Одну з таких ексклюзивних футболок #BEREGA Макс Барських передав на благодійний аукціон «Інтер-дітям». 

Поточна ціна: 950 грн.
Початкова ціна: 750 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634