Аукціон — Лот № 876

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Урок жіночого щастя від Світлани Вольнової

Урок жіночого щастя від Світлани Вольнової

Відома телеведуча, блогер і світська левиця Світлана Вольнова точно знає, як привнести у стосунки чоловіка і жінки гармонію і привести їх до ладу. Виходячи зі свого життєвого досвіду і вашої ситуації, Світлана дасть персональні рекомендації покупцю лота про те, як усунути внутрішні блоки і страхи, які дуже часто заважають втілити бажане у життя, а також при необхідності поділиться жіночими практиками, які зводять чоловіків з розуму.

Світлана Вольнова знову вирішила взяти участь у благодійному аукціоні "Інтер-дітям" і запропонувала провести урок жіночого щастя для покупця цього лота. Як позбавиться від комплексів, полюбити себе, стати впевненою і щасливою жінкою? Про це ви дізнаєтесь і зробите перші кроки на шляху до своєї мети вже на першому індивідуальному майстер-класі Світлани.

Поточна ціна: 1200 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634