Аукціон — Лот № 922

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
УНІКАЛЬНА КНИГА-ФОТОАЛЬБОМ «ЛЮДИ ПЕРЕМОГИ. НАШЕ ДІЛО ПРАВЕ!»

УНІКАЛЬНА КНИГА-ФОТОАЛЬБОМ «ЛЮДИ ПЕРЕМОГИ. НАШЕ ДІЛО ПРАВЕ!»

До Дня Перемоги телеканал «Інтер» вже вчетверте видав фотоальбом «Люди Перемоги». У ньому - ще сто імен, сто облич, сто доль ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Історії, розказані на сторінках фотоальбому, нікого не залишать байдужим. Адже вони розказані від першої особи, очевидцями найтрагічніших подій в історії людства. Це вони, тоді ще зовсім юні, пройшли ті бої, бачили смерть і страждання. Це на їхніх очах гинули їхні друзі. Це вони досі носять в тілі осколки. Але це й вони - воїни, які подарували нам Перемогу і мирне життя. І сьогодні у нас є унікальна можливість прочитати ці спогади, вдивитися в ці обличчя і зрозуміти, наскільки великим був подвиг цих людей.

Книга стане безцінним подарунком вашим батькам, бабусям чи дідусям і всім, хто цікавиться історією своєї країни й шанує пам'ять героїв Великої Вітчизняної.

Поточна ціна: 400 грн.
Початкова ціна: 400 грн.
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634