Аукціон — Лот № 933

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Відвідування тренувальної бази ФК «Динамо Київ»

Відвідування тренувальної бази ФК «Динамо Київ»

Вам надається унікальна можливість відвідати знамениту заміську навчально-тренувальну базу київського «Динамо».*

Ви зможете відвідати серце бази - будівлю, в якій розмістились готельний та медичний комплекси. Подив і захоплення відчуєте ще в холі, де всіх гостей зустрічає унікальна конструкція: у масивній основі з граніту зроблено сферичне сідло, на якому установлена ​​ідеально підігнана 500-кілограмова кам’яна куля. Коли під неї подається вода, вона, ніби гумовий м’ячик, легко плескається в її струменях. Чарівне видовище!

Тут же знаходиться ресторан для футболістів і тренерів, а також номери, в яких проживають гравці київського "Динамо" і футболісти збірної команди України. З 2002 року в кімнаті № 510 не живе ніхто - в пам’ять про її першого та єдиного постояльця Валерія Васильовича Лобановського. Вся обстановка в кімнаті збереглася в такому вигляді, як була за життя Великого Тренера...

Ви дізнаєтеся все про те, як гравці команди готуються до матчів: здоров’я та чудова фізична форма футболістів підтримуються у медичній частині корпусу. Для цих же цілей призначений і тренажерний зал, обладнаний п’ятьма різновидами кардіотренажерів та двома десятками тренажерів для розвитку різних груп м’язів.

Ви побачите, де динамівці готуються до поєдинків і перемог: навколо готельного корпусу розташувались сім повнорозмірних відкритих полів. Одне з них - синтетичне, решта - з натуральним трав’яним покриттям.

Ви можете придбати даний лот для себе або ощасливити когось із близьких. І пам’ятайте: одночасно Ви внесете свій внесок в допомогу дітям! Давайте творити добро разом!

 

* Екскурсія передбачає відвідування бази групою до 5 чоловік.

Час відвідування бази встановлюється за домовленістю, але у вільні від тренувань години.

Орієнтовна тривалість екскурсії - 1 година.

Поточна ціна: 3100 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634