Аукціон — Лот № 935

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Персональне тренування від Романа Головащенка

Персональне тренування від Романа Головащенка

Унікальний лот від українського боксера-важкоатлета, інтерконтинентального чемпіона за версіями IBO і WBC-A, чемпіона світу за версією GBC у важкій вазі Романа Головащенка. Знаменитий боксер проведе з Вами персональне тренування!

Ви на власному досвіді зможете дізнатися, як професійні боксери готуються до боїв, розвиваючи свої навички в ході тренувань. А також - перевірите рівень власної витривалості, яка і є ключем до перемоги відомих боксерів.

Більше того - Роман Головащенко проведе тренування, засноване на його авторській методиці RG box & fit. Методика Романа базується на особистому досвіді: 25 років занять боксом і понад 15 років - фітнесом.

Персональне тренування з чемпіоном стане найкращим подарунком собі або близькій людині! І як завжди, взявши участь в аукціоні, Ви внесете вклад в допомогу дітям. Адже творити добро - дуже легко!

Поточна ціна: 3500 грн.
Початкова ціна: 3500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634