Аукціон — Лот № 942

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Один день зі знімальною групою "Корисної програми"

Один день зі знімальною групою "Корисної програми"

Один день зі знімальною групою "Корисної програми"
Один день зі знімальною групою "Корисної програми"

Віра Борсук за кілька років роботи на телеканалі "Інтер" стала справжнім експертом з вибору якісних товарів. Вона в деталях знає положення державних стандартів та що виробники намагаються приховати у описах складу товарів, вказаних дрібними літерами на звороті.

Ведуча рубрики «Контрольна перевірка» Віра Борсук у процесі зйомок розкриє секрети журналістської майстерності та проведе майстер-клас з вибору різноманітних продуктів – на що звертати увагу, як відстоювати свої права, а головне – навчить вас купувати якісні товари за доступною ціною.

Поточна ціна: 1500 грн.
Початкова ціна: 1500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634