Аукціон — Лот № 950

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Комплект ексклюзивних навчаючих дитячих книг від Ольги Фреймут

Комплект ексклюзивних навчаючих дитячих книг від Ольги Фреймут

Якщо ваш малюк хоче навчитися читати і рахувати - книги телеведучої Олі Фреймут «Маленький ревiзор Дамсi. Абетка» і «Маленький ревiзор Дамсi. Математика» допоможуть зробити це швидко і весело. Плюс до кожної книги додається комплект наклейок - те, що люблять абсолютно всі діти. Ну а батькам в якості додаткового бонусу - автограф автора і особисте побажання від Олі Фреймут.

«Дамсі — допитливе Сонечко. Це улюбленець моїх дітей — Валерія (3 роки) та Євдокії (майже 2 роки), - рассказывает Ольга. - Малята самі його вигадали. У нашій сім’ї так цього Дамсі полюбили, що я вирішила перетворити його у книжкового героя. Я навмисно зробила ці книжечки такими захоплюючими та іграшковими, щоб діти навіть не підозрювали, що вчаться. Це мої робочі зошити для занять з Валерієм та Євдокією. А ще маленький ревізор Дамсі невимушено, але з наполегливістю французької гувернантки, вчить дитину бути охайною. Буду дуже щаслива, якщо моя методика підійде Вашому скарбенятку».

Також на нашому сайті представлено ще два лоти від Ольги Фреймут: комплект книг для мами й доньки, а також майстер-клас з етикету.

*Книги випущені українською мовою. Лімітована серія. Рекомендований вік - 3-5 років. Ілюстрації Олександри Авербах. У кожній книзі 24 сторінки, включаючи наклейки. Видавництво Snowdrop.

*Книги будуть відправлені власникові лота «Новою поштою», тому при заповненні форми на сайті аукціону необхідно вказати номер відділення та ПІБ, моб.телефон одержувача. А також ім'я - для особистого автографа Олі Фреймут.

Поточна ціна: 1000 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - придбання надкомпактного апарату УЗД для дитячого реанімаційного відділу Інституту Амосова, що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, який вже набрав міжнародних обертів: свої лоти на аукціон виставляють світові й українські зірки спорту та шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів нині розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Усі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на придбання устаткування для дитячих лікарень. Для викуплення необхідно обрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення, або викупити лот одразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634