Аукціон — Лот № 957

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Книга «Понарошку» Бориса Барського з іменним автографом

Книга «Понарошку» Бориса Барського з іменним автографом

Його обожнюють і дорослі, і діти. Людина-свято, оптимізм і акторський талант якої змусять посміхнутися і піднімуть настрій навіть песимістичному глядачеві. До благодійного аукціону приєднався народний артист України, поет, талановитий актор Театру «Маски» Борис Барський!

Артист запропонував унікальний лот - авторську книгу «Понарошку» для батьків та дітей від 6 до 8 років. Книга оформлена з великою любов'ю: прикрашена яскравими фарбами, наповнена ліричними віршами Бориса, цікавими загадками і казками.

Спеціально для учасника аукціону «Інтер-дітям» автор подарує книгу з іменним автографом і особистим побажанням власникові цього лота.

Купуючи лот, ви не тільки отримуєте ексклюзивний подарунок для себе або близької людини, але і берете участь у великій і важливій справі. Разом ми можемо рятувати дитячі життя!

Поточна ціна: 1000 грн.
Початкова ціна: 600 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634