Аукціон — Лот № 976

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Сертифікат на купівлю дизайнерського одягу від Lilu

Сертифікат на купівлю дизайнерського одягу від Lilu

Лот від співачки і телеведучої Lilu*. Вам надається можливість вибрати дизайнерський одяг власного бренду співачки в інтернет-магазині lilu-fashion-market.

«Виглядати стильно і відчувати себе гармонійно - це дійсно важливо! Не йдіть за кимось, шукайте свій стиль: бути неповторною, особливою, бути собою - це круто!», - каже Lilu.

Купуючи один з лотів, ви не тільки купуєте подарунок для себе або близької людини, але і берете участь у великій і важливій справі. Всі виручені від продажу лотів кошти підуть на купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ". Робити добро легко - приєднуйтесь! Разом ми дійсно можемо рятувати дитячі життя!

*Сертифікат на 2000 грн.

Поточна ціна: 2000 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю нового апарату для гемодіаліза у Центр дитячої токсикології "ОХМАТДИТ", що допоможе врятувати життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок (IBAN) UA533223130000026006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634